Мінцифра домовилася з SAP за безкоштовне програмне забезпечення для Міноборони України

  Перегляди 1087

Команда Мінцифри продовжує співпрацю та реалізує нові масштабні проєкти з міжнародними партнерами. Віцепрем'єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у межах Всесвітнього економічного форуму зустрівся з головним виконавчим директором SAP Крістіаном Кляйном. Під час зустрічі обговорили подальшу підтримку України та впровадження технологічних рішень.

У 2022 році SAP безкоштовно надала українським клієнтам підтримку програмного забезпечення та хмарних сервісів на суму понад 30 мільйонів євро. Протягом першого кварталу 2023 року ними зможуть також користуватися безкоштовно. 

Окрім цього, SAP надасть близько 1000 ліцензій на програмне забезпечення для військових потреб Міністерства оборони України.

«Співпраця з міжнародними компаніями є важливим елементом побудови цифрової стійкості та формування України як цифрової держави. Ми вдячні партнерам за фінансову і технологічну підтримку, які отримуємо у цей надскладний час. Зокрема, за надані безкоштовні ліцензії, підтримку ІТ-галузі та ініціативи Мінцифри Digital4Freedom. Україна зараз – це найкращий майданчик для тестування найновітніших технологій не просто в теорії, а на практиці», – зазначив Михайло Федоров

Компанія SAP підтримала цифрову блокаду рф і поступово виходить з росії. Наступний крок – припинення надання ІТ-послуг з консалтингу російським клієнтам з 8 січня 2023 року. З цього дня підтримка та обслуговування теж суттєво обмежені.

Разом з цим, SAP підтримує ініціативи українського уряду, зокрема діджитал-лендліз. Також SAP Україна нещодавно стала резидентом Дія.City.

З початку повномасштабної війни SAP надала відкритий доступ до SAP Ariba Discovery. Це допомогло забезпечити надходження основних гуманітарних товарів до України. Окрім цього, компанія SAP передала провідні хмарні рішення для закупівель неурядовій організації Enkidu Global, яка об’єдналася з Державним підприємством «Медичні закупівлі України». Це забезпечило швидку та ефективну закупівлю ліків та медичного обладнання для мільйонів українців, які потребують допомоги. 

SAP – один із провідних світових виробників програмного забезпечення для управління бізнес-процесами, що розробляє рішення, які сприяють ефективній обробці даних і інформаційному потоку між організаціями.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт