Мінцифра долучається до кампанії День безпечного Інтернету 2021

  Перегляди 1832

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

На підтримку інформаційної кампанії та поширення ідеї створення безпечного інтернет-простору Міністерство цифрової трансформації підготувало добірку матеріалів, які допоможуть користувачам передбачати небезпеки цифрового середовища й мати схему протидії маніпуляціям в онлайн-просторі.

Чатбот "Кіберпес" від Міністерства цифрової трансформації

Чатбот у Telegram і Viber допоможе дізнатись, як визначити кібербулінг, як самостійно видалити образливі матеріали з соціальних мереж, а також куди звертатись по допомогу.

Матеріали Міжнародної конференції «Безпечний онлайн 2020: Сучасні виклики», що була ініційована Міністерством цифрової трансформації та Міністерством внутрішніх справ України.
Подивитись повну версію конференції можна за посиланнями:
Безкоштовні освітні серіали на порталі Дія.Цифрова освіта:
Відеоуроки від Ради Європи про захист дітей в Інтернеті:

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

Знайти інформацію та долучитися до Дня безпечного Інтернету можна за допомогою хештегів #SID2021 або #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету, #ДеньБезпечногоІнтернету2021

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт