Мінцифра зберігає бюджетні кошти завдяки переводу проєктів актів Кабміну в електронну форму

Прес-офіс
28 жовтня 2020, 16:09
alt 362

Мінцифра зберігає бюджетні кошти та удосконалює документообіг в Секретаріаті Кабміну завдяки переводу проєктів актів Кабміну в електронну форму.

Сьогодні відбулося перше засідання Уряду повністю онлайн, на якому прийняли постанову про можливість схвалювати нормативно-правові акти через електронний документообіг. Це останній крок до 100% відмови від паперу в роботі Кабміну”, — прокоментував Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Відтепер документи та постанови, винесені на Кабмін, будуть лише в електронній формі, без права вимагання їх дублювання на папері. Уряд схвалив відповідну постанову за ініціативи Мінцифри. Це ще один крок до створення цифрової держави. 

Згідно із постановою електронна форма — первинна (основна) форма підготовки актів КМУ. Повний пакет супровідних документів формується та зберігається в електронній системі. Паперові примірники готуються як виключення або у випадках, передбачених законодавством. Крім того, електронна взаємодія органів виконавчої влади — тепер основний інструмент погодження актів. 

Винятки становитимуть документи, що містять інформацію з обмеженим доступом.

Таке рішення дозволить значно скоротити бюджетні витрати, пов'язані зі створенням, проходженням та надсиланням паперових документів і пришвидшить прийняття рішень. А також удосконалить документообіг в СКМУ. 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.