Михайло Федоров: за сприяння Мінцифри 2021 року понад 10 тис. шкіл та лікарень будуть підключені до фіксованого інтернету

Прес-офіс
17 листопада 2020, 10:13
alt 428

Мінцифра планує до кінця 2021 р. підключати заклади соціальної інфраструктури (школи, лікарні, бібліотеки тощо) до фіксованого інтернету.

Про це заявив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі програми “Ранок на 24”. 

“Проєкт забезпечення українців високошвидкісним інтернетом — пріоритет держави. Лише втіливши його, ми зможемо втілити всі інші проєкти. Одна з наших цілей —  підключити до фіксованого інтернету кожен об'єкт соціальної інфраструктури в Україні. Так мешканці населених пунктів, де розміщені такі заклади, також отримають можливість підключення”, — заявив Михайло Федоров. 

Мінцифра працює над тим, щоб вся Україна, незалежно чи це місто-мільйонник, чи невеличке село, мали однаково сучасний інтернет. Основна мета – забезпечити 95% населення доступом до швидкісного мобільного інтернету за 3 роки.

Доступ до швидкісного мобільного інтернету раніше здебільшого мали великі міста. Віддалені регіони, маленькі міста та села завжди мали з цим проблеми. Мінцифра прискорює підключення України до швидкісного інтернету. 

Наразі до 4G підключено більше 20 тис. населених пунктів по всій Україні. Лише у жовтні понад 300 тисяч українців отримали 4G вперше. А за весь період реалізації проєкту з липня понад 4,7 млн українців отримали 4G. 

Паралельно також готуємо Україну до запуску 5G. Минулого тижня затвердили План розвитку 5G. А приблизно за півтора роки оператори вже почнуть отримувати ліцензії і в Україні з'явиться ця технологія.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.