Михайло Федоров: За останні три місяці понад 1 млн українців вперше отримали доступ до 4G

Прес-офіс
12 жовтня 2020, 13:09
alt 271

Мінцифри працює над забезпеченням 95% населення України доступом до швидкісного інтернету. 

Починаючи з липня 2020 року в Україні доступ до швидкісного мобільного інтернету вперше отримали понад 1.2 млн громадян, це майже 2.7 тисяч населених пунктів. Про це в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” заявив віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Ми забезпечили операторам можливість ефективніше розвивати 4G завдяки отриманню ліцензій у діапазоні частот 900 МГц. Це дало змогу швидше підключати нові регіони України. Тільки з липня 2020 року понад 1.2 млн українців вперше отримали доступ до швидкісного мобільного інтернету”, — зазначив Федоров.

Він також додав, що пріоритетом Мінцифри на 2021 рік є забезпечення доступом до інтернету усіх соціальних об'єктів інфраструктури: шкіл, лікарень, бібліотек. 

Очільник Мінцифри наголосив на 4 головних цілях, над досягненням яких міністерство працює для побудови цифрової держави.

“Перше - відцифрувати всі державні послуги. Якщо послуги немає онлайн — її немає взагалі. Друге - забезпечити 95% населених пунктів та автошляхів високошвидкісним інтернетом. Третє - навчити 6 млн українців базовим діджитал-навичкам. І головне - збільшити частку IT у ВВП країни до 10%”, - підсумував Михайло Федоров.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.