Михайло Федоров: «Оператори Армії дронів за три місяці уразили 1 280 одиниць техніки росіян»

Прес-офіс Міністерства
06 вересня 2023, 12:00
  Перегляди 335

Щотижня ударні роти БПЛА знищують ворожу техніку, склади боєприпасів та особовий склад ворога. Зокрема, цього тижня уразили 189 одиниць техніки. У межах Армії дронів операторів забезпечують технологіями для ефективної та результативної роботи. Детальніше про проєкт, роботу фандрейзингової платформи UNITED24 та застосунок Мрія розповів Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі національного телемарафону. 

«Із червня ударні роти БПЛА та спецпідрозділи, які забезпечуємо в межах Армії дронів, знищили 1 280 одиниць техніки росіян. Це сотні мільйонів доларів. Дрон за 500 доларів може знищити танк окупанта вартістю від 3 до 5 млн доларів. Цього року нам вдасться масштабувати виробництво БПЛА в 100 разів. Тому знищеної техніки буде більше», — зазначив Михайло Федоров

Окрім цього, Віцепрем’єр-міністр розповів про фандрейзингову платформу UNITED24. За весь час роботи через платформу задонатили понад 459,6 млн доларів люди і бізнеси зі 110 країн світу. 

«Головне завдання UNITED24 — залучати ресурси та увагу всього світу, щоб підтримувати Україну. У цьому нам допомагають амбасадори та партнери платформи. Нещодавно завершили збір “Єдність”. Анонсували співпрацю з Glovo. Вдячний партнерам за системну підтримку», — додав Михайло Федоров

Окремо Михайло Федоров подякував компанії Нафтогаз та Олексію Чернишову, які долучилися до ще одного проєкту, результати якого будуть відомі вже зовсім скоро.

Також в ефірі Віцепрем’єр-міністр розповів про проєкт Мрія. Це освітній застосунок, який допоможе дітям швидше розвиватися й стане зручним інструментом для взаємодії учнів, батьків та педагогів. У застосунку буде доступний освітній контент, інформація про розвиток інновацій, можливість дізнатися про гранти, проєкти тощо. Наразі Мрію планують запустити в бета-тест до кінця року, а вже з наступного — масштабувати проєкт на школи по всій країні.

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт