Михайло Федоров: «Мінцифра – це стартап»

Прес-офіс
28 січня 2020, 16:20
alt 2262
alt 1

У Києві проходить тренінг для бізнесменів, менеджерів, стартаперів та всіх, хто шукає мотивацію, нові ідеї та натхнення. Захід зібрав вісім тисяч слухачів. Спікери Мегатренінгу – успішні бізнесмени, громадські діячі та політики.
Одним із таких спікерів став Віцепрем’єр-міністр України – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, який розповів про цілі, роботу та внутрішнє життя Мінцифри.

«Ми маємо чітке бачення: Україну потрібно зробити не тільки найзручнішою країною для її мешканців, а й найзручнішою країною для віддаленого відкриття і ведення бізнесу іноземцями у світі. Наша ідеальна мрія – щоб кожен українець був щасливим, щоб у кожного вистачало ресурсів на таке життя, якого він хоче. Для цього необхідні гроші, потрібно залучати інвестиції. Тому сьогодні, створюючи цифрову державу, ми конкуруємо не між державними органами, ми конкуруємо з іншими країнами у боротьбі за українців», – сказав міністр.

Михайло Федоров став цікавим спікером для аудиторії форуму: наймолодший міністр в Україні, який організував роботу в міністерстві за принципами бізнесу, а не державної бюрократичної установи – у міністерстві все працює за оцінками KPI.
«Мінцифра і те, що ми робимо, – це стартап. Наше завдання – цього року показати, що ми реально можемо щось зробити і про це говоритимуть у світі. Повірте, коли запрацює мобільний додаток Дія, він потрапить у ТОПи серед таких проєктів світу», – розповів Михайло Федоров.
Учасники тренінгу із захопленням слухали про те, як Мінцифра створює цифрову державу, і плани роботи міністерства. Серед слухачів були й тестувальники мобільного додатку Дія, які вже змогли оцінити сучасність, зручність та безпеку «держави у смартфоні».

«Вже від 30 січня мобільний додаток Дія з цифровими посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу буде у вільному доступі для всіх охочих. Україна – третя в Європі й десята країна у світі, в якій є електронні документи у смартфоні», – поділився інформацією про мобільний додаток міністр.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.