Коронавірус: довіряйте інформації з надійних джерел

Прес-офіс
16 березня 2020, 16:17
alt 210

Поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у світі спричинило паніку серед українців. Ми закликаємо довіряти лише надійним джерелам інформації.

Ще в грудні 2019 року Кабінет Міністрів України створив інформаційний портал  https://covid19.com.ua,  на якому можна знайти актуальну інформацію про коронавірус, методи боротьби із поширенням інфекції та рекомендації, як уберегтися від зараження. Офіційну інформацію також публікує Міністерство охорони здоров’я, з якою ви можете ознайомитися за посиланням: https://moz.gov.ua.

Станом на 16 березня 2020 року в Україні вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України досліджено більше 500 зразків. З початку року Центром громадського здоров'я України отримано 94 підозри про нову коронавірусну інфекцію. На сьогодні за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру отримано 5 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (4) та Житомирська (1, летальний випадок) області. Одному пацієнтові у Чернівецькій області вже вдалося одужати.

Бережіть себе та близьких: не виходьте зайвий раз із дому, за можливості допоможіть сусідам похилого віку – наприклад, ви можете придбати їм продукти у магазині або сходити в аптеку за ліками. Також радимо із користю провести свій час на карантині, наприклад, на платформі Дія.Цифрова освіта переглянути декілька освітніх серіалів з цифрової грамотності.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.