Комітет з питань цифрової трансформації рекомендує ВРУ відправити на повторне перше читання законопроєкт №4303 про Дія City

Дія City
17 лютого 2021, 18:11
  Перегляди 3670

Комітет Верховної Ради України з питань цифрової трансформації рекомендує парламенту за результатами розгляду у першому читанні законопроєкту № 4303 “Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні” повернути його на доопрацювання.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комітету 17 лютого. 

Парламенту також рекомендується відхилити альтернативні законопроєкти №4303-1 та №4303-2, водночас врахувати окремі їх положення у доопрацьованому основному проєкті закону.

Народний депутат, заступник голови Комітету ВР з питань цифрової трансформації Єгор Чернєв, який є одним із авторів законопроєкту №4303,  зазначив, що від індустрії надійшла велика кількість зауважень та пропозицій, більша частина яких буде врахована в доопрацьованому проєкті закону.

"Враховуючи усі пропозиції, було прийнято рішення розробити законопроєкт №4303-д, доопрацьований, який також включатиме норми альтернативних законопроєктів № 4303-1 та № 4303-2"

Єгор Чернєв

У засіданні комітету взяли участь представники бізнес-об’єднань  та ІТ-компаній. Серед них: Sigma Software, Харківський ІТ-кластер, Федерація роботодавців України, Асоціація ІТ Ukraine, Epam, Hi-Tech Office Ukraine, Американська торговельна палата в Україні, Європейська бізнес-асоціація та ін.  

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт