Комітет розглянув законопроєкти, спрямовані на цифровізацію України

Прес-офіс
17 червня 2020, 11:20
  Перегляди 1822

17 червня Комітет цифрової трансформації розглянув законопроєкти та рекомендував Верховній Раді прийняти їх за основу. 

•  Законопроєкт № 3567 збільшує прозорість та доступність для аналізу рішень органів місцевого самоврядування. Буде можливо автоматично збирати та обробляти оприлюднені дані.

•  Законопроєкт № 3623 переводить облік трудової діяльності працівника в е-форму. Також регулює питання автоматичного призначення пенсії на порталі Пенсійного фонду України. Пізніше ці послуги будуть доступні на порталі Дія.

•  Законопроєкт № 3624 змінює норми Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку із запровадженням обліку трудової діяльності працівника в електронній формі. Після прийняття кандидатам на посади судді та члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України не потрібно подавати копію трудової книжки з-поміж інших документів. 

•  Законопроєкт № 3499 про інтерпеляцію, тобто парламентського контролю за діяльністю Уряду. Зокрема законопроєкт надає народним депутатам право ініціювати обов’язкові слухання щодо оцінки діяльності того чи іншого міністра.  

Окрім цього, депутати рекомендували ввести до порядку денного Верховної Ради законопроєкт «Про віртуальні активи» і спрямували запит на надання висновків, пропозицій і зауважень від Кабміну до його тексту.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт