Команда Мінцифри однією з перших у світі запустила послугу шерингу цифрових документів

Прес-офіс
10 жовтня 2020, 21:19
alt 840

Про революційну послугу розповів очільник Мінцифри Михайло Федоров в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”.

“Україна стає головним діджитал-проривом у світі. Ми – перші, кому вдалось впровадити цифрові паспорти, ми знищуємо бюрократичні процедури та корупційні схеми, переводячи всі процеси онлайн”, – заявив Федоров

“На сьогодні ви можете прийти, наприклад, у ПриватБанк, навести на QR-код, у вас з'явиться “Push”, ви натискаєте “Так”, і копія документів буде у банку. Це дозволяє відкривати онлайн-рахунки. Не всі європейські країни мають можливість відкривати онлайн-рахунки. Тобто цифровий шерінг документів – революція, адже ніхто у світі такого ще не зробив. Я думаю, що через пів року ви взагалі не уявите свого життя без цієї послуги”, – розповів очільник Мінцифри.

Послугу запустили в понеділок, 5 жовтня. Наразі до неї підключено два банки. Міністр цифрової трансформації запевнив, що у черзі на підключення знаходяться ще 12 банків, тому що створений відділ впровадження за всіма канонами англійського уряду. Федоров повідомив, що 24/7 працює команда, яка постійно моніторить коментарі українців, знаходить проблеми та вирішує їх.

Додамо, що Мінцифри на Diia Summit 5 жовтня презентувало також такі електронні послуги на порталі Дія: можливість почати та завершити будівництво онлайн, зареєструвати ТОВ і ФОП онлайн, проєкт єМалятко та реєстрацію місця проживання дитини до 14 років. Остання наразі доступна лише у Києві та Харкові, але надалі буде запущена по всій Україні. “Держава у смартфоні” вже не обіцянка, це – реальність. Україна стрімко стає зручним сервісом, що спрощує життя, а не створює проблеми. Саме в цьому головне завдання держави – сприяти, допомагати, захищати”, - переконані у Мінцифрі.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.