Головна технологічна подія Мінцифри: що презентують на Diia Summit

  Перегляди 1151

Перший за час повномасштабної війни Diia Summit відбудеться вже 19 грудня. На події Мінцифра презентує нові послуги в Дії та анонсує найближчі плани.

Попри виклики повномасштабного вторгнення команда Мінцифри продовжує цифровізувати найпопулярніші держпослуги. А ще запускати сервіси, які полегшують життя українців в умовах війни та наближають перемогу. 

На саміті Мінцифра вже традиційно презентує нові революційні послуги. Зокрема, найочікуваніший сервіс — перереєстрацію авто в Дії. А ще оновлення мапи незламності для миттєвого доступу до укриттів та Пунктів незламності, автоматичні зміни у ФОП та е-Підприємець. 

Команда Мінцифри також презентує послуги для моряків і новий дизайн Дії — застосунок стане ще більш зручним, функціональним та сучасним. 

Серед учасників презентації — профільні міністри та партнери.

Реєструйтеся на Diia Summit за посиланням і дізнавайтеся ще більше деталей: https://summit.diia.gov.ua

Diia Summit проводиться за підтримки Швейцарії в межах Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа, проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS», Фонду Євразія, Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA, а також «Проєкту підтримки Дія», який Програма розвитку ООН в Україні (UNDP) реалізує за фінансування Уряду Швеції, та Visa.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт