Електронне бронювання і шлюб онлайн — Михайло Федоров про нові послуги в Дії

  Перегляди 621

Цього тижня перші у світі пари одружилися онлайн у Дії. Одруження онлайн по відеозвʼязку — це революційний сервіс, який дозволяє зареєструвати шлюб повністю у цифровому форматі.

Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі національного телемарафону розповів більше про перший у світі шлюб онлайн, нові сервіси в Дії та тестування Мрії.

«На бета-тест шлюбу онлайн в Дії зареєструвалися 2500 пар. На вихідних декілька пар вже протестували сервіс і одружилися онлайн. Послуга працює в кілька кліків: спершу подання заяви, а потім процедура реєстрації по відеозв’язку. Бета-тест пройшов успішно і ми поступово готуємося до відкриття послуги для всіх громадян», – зазначив Михайло Федоров

Віцепрем'єр-міністр розповів про сервіси, які нещодавно запустили в Дії. Зокрема, електронне посвідчення ветерана, яке необхідне в різних життєвих ситуаціях, вже згенерували понад 185 тисяч українців.

Також Михайло Федоров розповів про послуги, які вже скоро будуть доступні у застосунку чи на порталі Дія. Зокрема, стартував набір на бета-тестування свідоцтв про народження, шлюб, розлучення та зміну імені. Окрім цього, зараз в розробці електронне бронювання на порталі Дія, тестування якого планують розпочати вже на початку липня. Спершу сервіс буде доступний для підприємств, які є критично важливими для економіки країни. 

Зараз триває тестування освітнього застосунку Мрія в 40 школах. 

«Мрія – це win-win проєкт для всіх учасників освітнього процесу. Продукт об’єднає вчителів, дітей і батьків, що дозволить краще зрозуміти одне одного», – додав Михайло Федоров.  

Повну версію включення дивіться за посиланням.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт