Досягнення Мінцифри у галузі FinTech на конференції Digital Banking Conference & First FinTech Stand Up

Прес-офіс
23 жовтня 2020, 18:14
alt 455

На заході зібралися провідні експерти FinTech галузі, банкіри та інвестори для того, щоб обговорити теми сучасної епохи цифрових фінансів: необанкінг, віддалену ідентифікацію, роль лідерства у діджитал трансформації тощо.

Людмила Рабчинська, заступник Міністра цифрової трансформації, розповіла про ІСЕІ id.gov.ua та досягнення Мінцифри в галузі FinTech:

  • Мінцифра запустила ІСЕІ id.gov.ua — універсальну платформу для е-ідентифікації та автентифікації користувачів, яка працює 24/7, має атестат КСЗІ, 4 підключених держреєстри та 196 клієнтів.

  • Відтепер завдяки 1 договору можна підключити всі способи ідентифікації. А це 53 схеми е-ідентифікації: 23 схеми КЕП та удосконалених підписів; 22 схеми BankID НБУ; 4 схеми на хмарних носіях; 3 схеми MobileID та можливість зберігати особистий ключ на ID-картці (тільки АЦСК МВС). Це означає, що банківські та небанківські установи зможуть легко встановити особу клієнта.

"Майбутнє за цифровізацією та онлайн-технологіями. Команда Мінцифри працює над тим, щоб комплексні й безпечні онлайн-сервіси для е-ідентифікації та автентифікації користувачів стали буденністю в фінансовій сфері. Наша задача — стрибок у майбутнє", — підкреслює Людмила Рабчинська, заступник Міністра цифрової трансформації.

Дякуємо організаторам події Українській асоціації фінтех та інноваційних компаній (UAFIC) та Business Stand Up і партнерам Mastercard, PaySpace Magazine, ЛІГА.Money, Клуб Банкиръ, Fondy, identomat, Lugera, PSP Platon, Перший профільний ютуб-канал сфери фінтех – Ukrainian Fintech Hub, ФРІДОМ ФІНАНС Україна.

 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.