Долучайтеся до нового опитування в Дії — оберіть дату святкування Різдва

  Перегляди 889

Напередодні зимових свят разом із Міністерством культури та інформаційної політики проводимо опитування, щоб дізнатися, коли українці святкують Різдво. Обрати свій варіант у Дії можна з 24 до 30 грудня.

Зараз в Україні офіційно відзначають Різдво в обидві дати. Проте все більше людей переходять на святкування в грудні. Міністерство культури та інформаційної політики ініціювали опитування в Дії, щоб дізнатися настрої українців та визначити, якій даті для святкування вони віддають перевагу. 

«Опитування в застосунку стали унікальним кейсом, коли за кілька кліків українці можуть поділитися думкою з певного питання. За рік команда Мінцифри провела вісім опитувань. Нещодавно вперше в історії в Дії обрали представника України на Євробачення. Наша команда продовжує працювати над розвитком електронної демократії в Дії», — зазначив Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров

Щоб взяти участь в опитуванні:

  • авторизуйтесь у Дії;

  • натисніть Послуги та виберіть Опитування;

  • проголосуйте за один із варіантів. 

Це все! Ваш голос враховано. 

«Для України дотримання юліанського календаря є ще й спадщиною російської імперії, яка відмовлялась переходити на григоріанський календар. Лише після падіння імперії, у 1918 році Українська Народна Республіка перейшла до григоріанського календаря. У той самий час від юліанського календаря відмовились і більшовики. Однак російська церква, всупереч цьому переходу, й далі користується юліанським календарем. Склалася ситуація, коли у звичайному житті люди користуються новим стилем, а церква продовжує жити за старим», — сказав Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. 

Опитування в Дії реалізоване Мінцифрою за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики.

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт