«Діджиталізація» – слово 2019 року

Прес-офіс
27 грудня 2019, 10:14
alt 491

Поки ми активно перетворюємо державу на друга та помічника для кожного українця, виявилось, що ми ще й трендсеттери. Словник сучасної української мови та сленгу «Мислово» обрав слово «діджиталізація» словом 2019 року.

Термін зі значним відривом очолив перелік найвідвідуваніших словникових статей, а кількість його переглядів зросла на 1,535% порівняно з минулим роком.

Але це й не дивно – цього року Мінцифра справді зчинила багато галасу. Робота у турборежимі принесла нам багато позитивних результатів. Одним серед найпопулярніших виразів 2019 року визнали також «Державу у смартфоні».

Словник «Мислово» створений 2012 року з метою фіксації неологізмів, сленгу та інших проявів сучасної української мови. Слова та визначення до них надсилають звичайні користувачі.

«Мислово» обирає слово року всьоме. Основними критеріями при виборі слова року є його популярність та соціальна значущість. Для порівняння – минулого року найпопулярнішим було слово «томос», а позаминулого – «безвіз». «Мислово» обирає слово року всьоме. Основними критеріями при виборі слова року є його популярність та соціальна значущість. Для порівняння – минулого року найпопулярнішим було слово «томос», а позаминулого – «безвіз».

Докладніше – за посиланням http://myslovo.com/?page_id=4634

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.