«Діджиталізація» – слово 2019 року

Прес-офіс
27 грудня 2019, 08:14
alt 361

Поки ми активно перетворюємо державу на друга та помічника для кожного українця, виявилось, що ми ще й трендсеттери. Словник сучасної української мови та сленгу «Мислово» обрав слово «діджиталізація» словом 2019 року.

Термін зі значним відривом очолив перелік найвідвідуваніших словникових статей, а кількість його переглядів зросла на 1,535% порівняно з минулим роком.

Але це й не дивно – цього року Мінцифра справді зчинила багато галасу. Робота у турборежимі принесла нам багато позитивних результатів. Одним серед найпопулярніших виразів 2019 року визнали також «Державу у смартфоні».

Словник «Мислово» створений 2012 року з метою фіксації неологізмів, сленгу та інших проявів сучасної української мови. Слова та визначення до них надсилають звичайні користувачі.

«Мислово» обирає слово року всьоме. Основними критеріями при виборі слова року є його популярність та соціальна значущість. Для порівняння – минулого року найпопулярнішим було слово «томос», а позаминулого – «безвіз». «Мислово» обирає слово року всьоме. Основними критеріями при виборі слова року є його популярність та соціальна значущість. Для порівняння – минулого року найпопулярнішим було слово «томос», а позаминулого – «безвіз».

Докладніше – за посиланням http://myslovo.com/?page_id=4634

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.