Брифінг щодо розслідування витоку та розповсюдження персональних даних громадян

Прес-офіс
19 червня 2020, 15:29
alt 271

У четвер, 25 червня, відбудеться брифінг присвячений першим результатам розслідування витоку та розповсюдження персональних даних громадян з державних та приватних баз даних.

У брифінгу візьмуть участь Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, представники Кіберполіції та СБУ. Час повідомимо додатково усім, хто заповнить форму акредитації.

Впродовж 18-19 червня здійснено низку обшуків у різних регіонах України. За результатами виявлено велику кількість файлів, що містять персональні дані громадян України, фрагменти баз даних державних, банківських та комерційних установ. Встановлено осіб, причетних до правопорушень.

Місце проведення: ІА Укрінформ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 1 поверх  

До брифінгу допускаються виключно представники ЗМІ за обов'язкової попередньої акредитації, що триватиме до 18:00 середи 24 червня. Форма для акредитації: https://forms.gle/pXWriX9RS9agcjM69 

Онлайн трансляція брифінгу буде доступна на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації в соціальних мережах.

Вхід тільки при наявності маски та після позитивного проходження термоскринінгу. Прохання займати місця в залі з дотриманням соціальної дистанції.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.