Боротьба на кіберфронті: як долучитися до української ІТ-армії
З початку повномасштабного вторгнення ІТ-фахівці з України та зі всього світу створили ІТ-армію, щоб боротися з ворогом на кіберфронті. Долучитися і підсилити ІТ-армію може кожен охочий залежно від цифрових навичок.
Наразі ІТ-армія об'єднує понад 200 тисяч українських та міжнародних фахівців. Щодня вони відбивають кібератаки та успішно контрнаступають. За 9 місяців повномасштабної війни айті-армія атакувала понад 13 тисяч російських онлайн-ресурсів. Серед них – сайт групи Вагнера, порталу Госуслуги та офіційний сайт кремля. Також відбила понад 1300 кібератак з боку росії. Усе це дало змогу державним та урядовим установам, банкам вистояти і продовжити роботу.
Ви можете використати власні цифрові навички і зробити свій внесок в перемогу.
Чим ви можете бути корисні і як долучитися до ІТ-армії?
-
Стати підписником телеграм-каналу ІТ-армії. Ви будете в курсі всіх актуальних завдань та зможете оперативно долучитися до їх виконання.
-
Встановити програмне забезпечення (ПЗ) ІТ-армії. Це найпростіший спосіб долучитися до активних дій. Скачуєте та вмикаєте на ноутбуці або на власному сервері ПЗ, розроблене волонтерами ІТ-армії, і допомагаєте щоденним атакам на економічний, військовий та держсектор рф. Скачати ПЗ можна за посиланням.
-
Долучитися до внутрішньої команди. Це фахівці-волонтери, які виконують найскладніші завдання. ІТ-армії потрібні програмісти, пентестери, розвідники. Так, це саме ви будете здійснювати найбільш масштабні атаки, про які потім пишуть в медіа.
-
Долучитися до зовнішньої команди. Якщо ви можете надавати обґрунтовані цілі для DDoS-атак, маєте контакт зі спеціальними службами чи якусь корисну інформацію, яку можна використати в кіберпросторі – ІТ-армія чекає на вас. Також айті-фахівці готові співпрацювати з розробниками ПЗ для DDoS та інших атак.
Зараз Україна отримує унікальний досвід боротьби на кіберфронті, який може бути цікавим всьому світові. І ви можете зробити свій внесок в перемогу. Долучайтеся до ІТ-армії!
Відправ у Telegram