Відтепер підключитись до «Трембіти» стало простіше

Прес-служба
05 листопада 2019, 14:03
alt 923

Створено скрипт автоматизованого встановлення, який полегшить роботу системних адміністраторів та дозволить уникнути помилок під час встановлення компонентів системи «Трембіта».

Будувати електронні взаємодії з використанням системи «Трембіта» стало ще простіше завдяки створенню скрипта автоматизованого встановлення компонентів системи «Трембіта» та розробці прикладів сумісних із системою «Трембіта» вебсервісів та вебклієнтів.

Скрипт автоматизованого встановлення – за посиланням: https://trembita.gov.ua/storage/app/media/uploaded-files/Tutorial_Member_20191002_inst.docx

Використання такого скрипта полегшить роботу системних адміністраторів та дозволить уникнути помилок під час встановлення компонентів системи «Трембіта».

Приклади створення сумісних із системою вебсервісів та вебклієнтів — за посиланням: https://trembita.gov.ua/ua/projects/techinfo

Окрім того, у розробників з’явилася можливість віддалено тренуватися у створенні власних вебсервісів та вебклієнтів у навчальному середовищі системи «Трембіта».

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.