Уряд призначив CDTO у Мін'юсті

Прес-офіс
01 липня 2020, 15:36
alt 907

Цифрову трансформацію Міністерства проводитиме Сергій Орлов. 

Міницифри спільно з іншими міністерствами працює над цифровою трансформацією України. Для цього у центральних органах влади, обласних адміністраціях та інших відомствах ми створюємо відповідальних за діджиталізацію — CDTO

CDTO – Chief Digital Transformation Officer, профільний заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Поступово такі профільні заступники будуть призначені в усіх державних установах.  У Міністерстві юстиції за цифровізацію відповідатиме Сергій Орлов.

До цього часу Сергій працював помічником-консультантом народного депутата України, Консультантом з організаційної трансформації та автоматизації бізнес-процесів у компаніях OWOX та Приоритет-1, Копійочка, КМBS та інших.

Сергій навчався бізнес-адміністрування на програмі Фінанси і кредит у Києво-Могилянській академії. Володіє українською, російською та англійською.

У міністерстві Сергій Орлов впроваджуватиме е-послуги, оптимізуватиме інформаційні системи та державні реєстри, визначить, які процеси потребують цифровізації у першу чергу. 

Загалом CDTO працюють над розвитком інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних систем, електронних реєстрів та їх взаємодії. Також над посиленням кібербезпеки та захисту інформації і впроваджуватиме електронні адміністративні та публічні послуги, в тому числі спрощення адміністративних процедур.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.