7 хвилин на відкриття бізнесу: міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у прямому ефірі показав, як працює портал Дія

Прес-офіс
10 жовтня 2020, 21:13
alt 798
alt 1

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” розповів про нову перемогу свого міністерства – найшвидшу реєстрацію бізнесу у світі: 15 хвилин для ФОП та 30 хвилин для ТОВ. 

“З 5 жовтня все автоматично, без втручання третіх осіб. Громадянин створює ФОП чи ТОВ, а податкова просто отримує повідомлення про нового підприємця. На сьогодні ще працює реєстратор, який перевіряє дані. Але його ми теж хочемо, завдяки змінам у законодавстві, виключити з цього процесу”, – заявив Михайло Федоров.

У прямому ефірі, в режимі реального часу, кореспондент програми провів експеримент. Він разом з чоловіком, який планує започаткувати свій бізнес, зареєстрував ФОП на платформі Дія всього за 7 хвилин.

Міністерство цифрової трансформації розпочало великий процес реформування сфери державних послуг.

“Коли ми говоримо про високотехнологічні процеси, “діджиталізацію”, “цифровізацію” – ми завжди знаємо про головну мету: створення безпечних, зручних і комфортних умов для громадян. Діджиталізація – це шлях до нової України. Успішної цифрової держави. Де кожен отримуватиме найкращий сервіс, соціальний захист, справедливі та безпечні процеси”, – переконані у Мінцифрі.

Додамо, що з 1 вересня 2021 року державні органи влади не зможуть вимагати в українців паперові документи. Мінцифри допомогатиме всім відомствам пройти цей шлях і створить необхідну для цього інфраструктуру. Майбутнє – за онлайн-технологіями.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.