125 тисяч українців отримають доступ до адміністративних послуг

Прес-офіс Міністерства
18 березня 2021, 17:47
  Перегляди 660

Мінцифра за підтримки програми “U-LEAD з Європою” запускає чотири мобільні ЦНАП. Це забезпечить 125 тисяч мешканців громад доступом до адміністративних послуг.

Мобільні ЦНАП — це спеціалізовані авто, що працюють в режимі повноцінного офісу та надають адмінпослуги у форматі “єдиного вікна” для всіх, хто не може отримати послуги у ЦНАП або онлайн. Крім цього, вони обладнані пандусом для людей з інвалідністю та мобільними валізами, які  дозволяють отримати послугу будь-де.

Центри “на колесах” працюватимуть у Немирівській громаді Вінницької області, Підволочиській громаді Тернопільської області, Лозовій громаді Харківської області та Марківській громаді Луганської області.

У мобільних ЦНАП громадяни зможуть: 

  • отримати необхідні адміністративні послуги;

  • сплатити за послугу як готівкою, так і платіжною карткою;

  • скористатися послугою виїзного адміністратора, тобто отримати послуги навіть удома.

"Ми працюємо над тим, щоб у кожного був доступ до якісних державних сервісів. Незалежно від того, де він мешкає, — у місті-мільйоннику чи маленькій територіальній громаді з населенням до 10 тисяч осіб. Ми вдячні програмі "U-LEAD з Європою", адже за їх підтримки в Україні створюються та модернізуються не лише стаціонарні ЦНАП, а й мобільні офіси, які зроблять послуги ще ближчими та доступнішими для громадян", — зазначила Людмила Рабчинська, заступниця Міністра цифрової трансформації

В Україні вже функціонують 15 мобільних ЦНАП, які обслуговують понад 1 млн громадян у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській та Хмельницькій областях. 

“U-LEAD з Європою” — міжнародна програма, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами — Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт