10 українських компаній зможуть взяти участь у найбільшій tech-виставці Японії

  Перегляди 524

Найбільша комплексна технологічна виставка Японії — CEATEC 2023 — відбудеться 17–20 жовтня в Токіо. CEATEC має на меті реалізувати Society 5.0 — наступну фазу цифровізації за японською моделлю, де ключову роль відіграють такі технології, як аналітика великих даних (Big Data), предикативна аналітика, machine learning, штучний інтелект, нові покоління роботів / коботів та інші.

Ціль виставки — об’єднати все: від електронних компонентів і пристроїв, які утворюють основу IoT, до готових продуктів, пристроїв.

Головними темами заходу у 2023 році стануть: 

  • Web 3.0
  • Metaverse
  • AI & Big Data
  • Machine learning
  • Robots & components
  • Automotive
  • Fintech 

Щоб стимулювати приплив валютного виторгу та допомагати українським технологічним компаніям розширювати географію експорту, на CEATEC 2023 буде представлено Національний стенд України.

Для участі в межах української експозиції буде відібрано 10 українських компаній, які зможуть безоплатно представити свою продукцію та послуги, налагодити партнерство з іноземними покупцями високотехнологічних рішень, інвесторами, а також обмінятися  досвідом з розробниками з усього світу.   

Дедлайн подання заявок на участь — 13 серпня 2023 року (включно). Детальніше — за посиланням

Національний стенд України на CEATEC 2023 буде організований Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки Міністерства внутрішніх справ Японії. Інформаційні партнери — Львівський ІТ-кластер та Асоціація «IT Ukraine». 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт