Створюється онлайн-система моніторингу ЦНАПів

Прес-служба
29 жовтня 2019, 07:06
alt 4115
alt 2

Наразі в Україні працює понад 800 ЦНАПів, і їх кількість постійно зростає. Мінцифра працює над тим, щоб послуги у ЦНАПах надавались якісно, робота була ефективною, а їх клієнти були задоволені. Для цього ми створюємо онлайн-систему моніторингу послуг ЦНАПів.

З нового року запускаємо у тестову експлуатацію цифровий моніторинг якості послуг ЦНАПів. Для цього інтегруємо програмне забезпечення, на якому працює документообіг ЦНАПів, у портал ДІЯ і таким чином отримуємо інформацію у реальному часі.

Остаточний перелік показників оцінки роботи ЦНАПів ще у розробці. Але, ми хочемо дізнатись про результативність, своєчасність та професійність надання адміністративних послуг, зокрема:
Які послуги потребують покращення
Що заважає у деяких випадках наданню послуг і як це виправити
Що саме потрібно зробити, щоб покращити обслуговування
Що зробити для оптимізації роботи ЦНАПу у кожному конкретному випадку

Окрім того, ми створюємо реєстр публічних послуг на порталі Дія.

Таким чином команда Мінцифри, що працює над оптимізацією та цифровізацією адміністративних послуг, отримуватиме інформацію для створення аналітики і прийняття зважених рішень.

А громадяни зможуть не тільки у реальному часі на порталі Дія отримувати важливу для них інформацію про послуги від держави, а й матимуть змогу після відвідин ЦНАПу дати оцінку обслуговуванню та залишити побажання – електронна форма для відгуку буде надсилатись безпосередньо на смартфон клієнта.

«На початку ми будемо моніторити близько 170 найпопулярніших послуг і почнем пілотний проєкт з ЦНАПів, що підключені до системи «Вулик». Щоб розширити нашу роботу, закликаємо усіх розробників ПЗ для документообігу ЦНАПів приєднуватись до нас та підключатись до порталу Дія», – зазначає заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку публічних послуг Людмила Рабчинська.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.