Створюється онлайн-система моніторингу ЦНАПів

Прес-служба
29 жовтня 2019, 09:06
alt 4540
alt 2

Наразі в Україні працює понад 800 ЦНАПів, і їх кількість постійно зростає. Мінцифра працює над тим, щоб послуги у ЦНАПах надавались якісно, робота була ефективною, а їх клієнти були задоволені. Для цього ми створюємо онлайн-систему моніторингу послуг ЦНАПів.

З нового року запускаємо у тестову експлуатацію цифровий моніторинг якості послуг ЦНАПів. Для цього інтегруємо програмне забезпечення, на якому працює документообіг ЦНАПів, у портал ДІЯ і таким чином отримуємо інформацію у реальному часі.

Остаточний перелік показників оцінки роботи ЦНАПів ще у розробці. Але, ми хочемо дізнатись про результативність, своєчасність та професійність надання адміністративних послуг, зокрема:
Які послуги потребують покращення
Що заважає у деяких випадках наданню послуг і як це виправити
Що саме потрібно зробити, щоб покращити обслуговування
Що зробити для оптимізації роботи ЦНАПу у кожному конкретному випадку

Окрім того, ми створюємо реєстр публічних послуг на порталі Дія.

Таким чином команда Мінцифри, що працює над оптимізацією та цифровізацією адміністративних послуг, отримуватиме інформацію для створення аналітики і прийняття зважених рішень.

А громадяни зможуть не тільки у реальному часі на порталі Дія отримувати важливу для них інформацію про послуги від держави, а й матимуть змогу після відвідин ЦНАПу дати оцінку обслуговуванню та залишити побажання – електронна форма для відгуку буде надсилатись безпосередньо на смартфон клієнта.

«На початку ми будемо моніторити близько 170 найпопулярніших послуг і почнем пілотний проєкт з ЦНАПів, що підключені до системи «Вулик». Щоб розширити нашу роботу, закликаємо усіх розробників ПЗ для документообігу ЦНАПів приєднуватись до нас та підключатись до порталу Дія», – зазначає заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку публічних послуг Людмила Рабчинська.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.