Розвиток мережі ЦНАП: відповіді на запитання

Прес-офіс
28 вересня 2020, 06:10
Прес-офіс

 

Під час вебінару, присвяченому досягненням та планам Мінцифри щодо розвитку мережі ЦНАП, ми отримали низку запитань. 

Наші експерти допомогли надати відповіді на них. А щодо питань з моніторингу якості надання публічних послуг планується проведення окремого вебінару.

 

1. Питання: Субвенція на паспортні установки та обладнання МВС, яка повинна була надійти від Мінекономіки у 2019 році,  у 2021 році буде від Мінцифри?

Мінцифри подано бюджетний запит на відповідне обладнання. Попередньо Кабінет Міністрів України погодив виділення коштів для цього. Оскільки процес розгляду та прийняття Державного бюджету України на 2021 триває, можливі зміни щодо певних питань.

2. Питання: Якщо буде субвенція, буде новий відбір чи за результатами 2019 року?

Субвенція розподілятиметься за результатами відбору 2019 року, за умови відсутності змін в отримувача. У разі, якщо у отримувача відбулись істотні зміни (наприклад, громада вже самостійно купила обладнання), може бути оголошено донабір.

3. Питання: Постановою Кабінету Міністрів України №866 від 09.10.2019 р. затвердили перелік ЦНАПів для забезпечення обладнанням реєстрації транспортних засобів. Чи передбачено в проєкті бюджету на 2021 фінансування даної програми?

Постановою Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2019 р. № 866  затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із забезпечення центрів надання адміністративних послуг обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів, а не перелік ЦНАП, які мають отримати обладнання. Мінцифри подано бюджетний запит на відповідне обладнання. Попередньо Кабінет Міністрів України погодив виділення коштів на ці цілі. Оскільки процес розгляду та прийняття Державного бюджету України на 2021 рік триває, можливі зміни щодо певних питань.

4. Питання: Постанова Кабінету Міністрів України №866 від 09.10.2019 р. буде реалізовуватись?

Постанова Кабінету Міністрів України №866 від 09.10.2019 р не буде реалізовуватися, оскільки вона була передбачена для реалізації Мінекономіки під їх бюджетну програму. Щодо обладнання для тих ЦНАП, які мали його отримати у 2019 році, але не отримали, Мінцифри подано бюджетний запит на обладнання.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт